Hizmetler

FUAR TURU

TSA Travel kurumsal müşterileri Dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası fuarlarda farklı makine, ürün ve hammaddeleri görebilir, ticaretlerine yepyeni ufuklar açabilirler. TSA Travel fuar paketleri sayesinde misafirlerimiz emin ellerde dünyanın dört bir tarafında taleplerinize uygun kaliteli servis hizmetleri almaktadır.TSA Travel kurumsal müşterileri Dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası fuarlarda farklı makine, ürün ve hammaddeleri görebilir, ticaretlerine yepyeni ufuklar açabilirler. TSA Travel fuar paketleri sayesinde misafirlerimiz emin ellerde dünyanın dört bir tarafında taleplerinize uygun kaliteli servis hizmetleri almaktadır. Firmaların ülkemizde katıldıkları fuarlara alım heyetleri ile ilgili çalışmalarında yine TSA Travel tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Firmaların ülkemizde katıldıkları fuarlara alım heyetleri ile ilgili çalışmalarında yine TSA Travel tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Fuar Turu
Fuar Turu hakkında
Sizi Arayalım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında bilgilendirmeyi okudum; hizmet sunumu ve anlatımı için iletişim bilgilerimin kullanılmasına izin veriyorum.
Bireysel veya kurumsal seyahat talepleriniz için bize ulaşın.
Dünyanın her yerine ulaşan hizmet kollarımızla, tecrübeli TSA ekibi olarak buradayız.
Küçük Piyale Mah.Toprak Tabya Sk. No:2 Gür Plaza 34440 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Talep ve önerileriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin