• Hakkımızda
  • Referanslarımız
  • İletişim

Macera Parkı

Türkiye’nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı Forestanbul, 2014 yılı sonunda SAYSU TÜRKİYE tarafından kurularak ilk olarak Kemerburgaz’da misafirlerine kapılarını açmıştır. 2019 yılı Mart ayında ise yeni yerine Taşdelen Mesire Alanı’na( Çekmeköy) taşınarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin en büyük mesire alanı olan Taşdelen A tipi mesire alanı yaklaşık 2600 dönümlük bir alana yayılmıştır. Forestanbul bu alan içerisinde 25 m² hizmet alanı ile sizlere eğlenceli bir etkinlik hizmeti vermektedir. Forestanbul, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

İstanbul’un en önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacını karşılayıp her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet veren macera şehri Forestanbul’da bireysel misafirlerin yanı sıra öğrencilere, gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları hazırlanmaktadır.