Çağrı Merkezi
+90 (212) 255 49 43

Vize İşlemleri

TSA Turkish Service Agency AŞ’nin diğer bir markası olan TSA Visa 4 ülkedeki ofisimiz ve 50’yi geçen personelimiz ile hizmet vermektedir.
Türkiye’den yurtdışına çıkışlarda tüm ülkeler için başvuru hizmeti vermekte olan İstanbul ofisimiz aynı zamanda yurtdışında yürütülen operasyonlarımızın veri işleme merkezi konumundadır.
Bireysel ve kurumsal tüm vize ihtiyaçlarında şirketimiz uzman kadrosu ile doğru bilgilendirme önceliğinde çözüm merkezli hizmet vermektedir. Ayrıca Sudan – Khartoum ve Etiyopya – Addis Ababa da bulunan merkezlerimizde Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı’mızın tek yetkili vize başvuru merkezi olarak hizmet vermekteyiz.
Tecrübeli ekibimiz ile büyükelçiliklerimizin iş yükünü hafifletmek temel amacından hareket eden ofislerimiz aynı zamanda başvuru sahiplerinin başvurularını doğru yönlendirerek ülkemize nitelikli turistlerin gelmesinde öncü rol oynamaktadır.
Libya Misurata şehrinde bulunan ofisimiz ile Türkiye vizesi konusunda gerek online gerek fiili başvuru takipleri ile başvuru sahiplerinin kaliteli hizmet alması için tam kadro sahada görev yapmaktayız.
2020 yılında yeni girişimler ile mevcut ofislerimizi yeni hizmetler ile güçlendirerek, yeni ülkelerde yeni ofisler açarak hizmet ağımızı geliştirme doğrultusunda tüm azmimiz ile çalışmalarımızı planlıyoruz.

Two American passports with visa or tourist cards tucked inside all stamped and ready to go.g