Çağrı Merkezi
+90 (212) 255 49 43

2015 yılında faaliyete başlayan Tsa Turkish Service Agency A.Ş. tarafından 2019 yılında kurulan Tsa Education markasının amacı uluslararası eğitim görmek isteyen öğrencilerin, tüm kurum ve kuruluşların istediği eğitim programı alternatiflerini oluşturmak ve gerçek eğitim programlarını ilgilileri ile buluşturmak ve ayrıca ilgili kişi ve kurumlar için online eğitim içerikleri üretmektir.

 

Tsa Education, örgün eğtim modelleri ve isteğe göre oluşturulan özel eğitim programlarının organizasyonunda uzun süre araştırmalar sonrası gerekli ihtiyaçları ve arz edilen hizmetleri belirlmiş uzmanlaşmış bir kurumdur. Şirketimiz eğitim kuruluşlarının sınavlarının yapılması, aday öğrencilerin seçilmesi, hak sahiplerinin doğru ve talep ettikleri kontenjanlara yerleştirilmesi, yerleştikleri eğitim programında farklı alternatif çalışmalar ile kendilerini geliştirmeleri konusunda ciddi tecrübe sahibi olarak öğrencilerin hizmetindedir. Kurumların eğitim ihtiyaçları için önemli paydaşlar ile ükemizin nitelikli kurumları ile iş birliği yapan şirketimiz uzman kadrosu sayesinde en iyi hazırlık kursları, dil eğitim merkezleri, konaklama ve öğrencilerin ihtiyaçları kousunda önemli bir referans merkezidir.

Öğrencilerin eğitim kurumlarına kayıt prosedürünü tamamlamalarına yardımcı olmak için akademik rehberlik ve tecrübe destekleri alanında kurucularının etkili çalışmaları ile uzun bir hazırlık sürecinden sonra kurulmuş olan TSA Education, uluslararası öğrencilere Türkiye’de her yaşa uygun örgün eğitim imkanı sunmaktadır. Misyonunu yerine getirmek için, birçok Devlet ve Özel Vakıf Üniversitesi ile anlaşması olan firmamız hizmetlerine aynı zamanda uluslararası liseler-kolejler, dil okulları, birçok sertifika eğitimi ve profesyonel uygulamalı eğitimler sunan başarılı kurumlar ile ilerlemektedir.

Örgün Eğitim Çeşitleri

Uluslararası öğrencilerin ülkemizde doğru eğitim almaları için çeşitli kurumlar ile resmi anlaşmalar yaparak Lise-Ön Lisans-Lisans Üstü programları servisinize sunuyoruz.

Sınav ve Tercih Hizmetleri

Öğrencilerin YÖS sınavına hazırlığı için Hazırlık Kursları düzenliyor, doğru eğitim kurumu ve doğru öğrencinin buluşması için Resmi Anlaşmalı üniversiteler adına YÖS Sınavı’na, öğrenciler adına doğru tercih ve bölüm seçimi konusunda Rehberlik Hizmeti veriyoruz.

Dil Eğitim Programları

Öğretim sürecinden doğru fayda üretebilmek için eğitim kurumunun ders dili konusunda öğrencilere TÖMER kalitesi ile Türkçe, İngilizce, Arapça ve  gerekli dillerde eğitim programları sunuyor öğrencileri lisans eğitimine hazırlıyoruz.

Sertifika ve Kurum içi Eğitimler

Her geçen gün yenilenen eğitim dünyasında kişisel gelişim ve kurum içi eğitimler çok önem kazanmaktadır. Bu ihtiyaç karşılamak için hazır Sertifika Programları’mız ile uygulamalı eğitimler sunmaktayız.

Özel Programlar

Kurum ve kişilerin ihtiyaçlarına özel olarak ürünler geliştirmekteyiz. Eğitimini tamamlamış bir Diş Hekimi için uygulamalı implantoloji eğitimi düzenlenen, yıllar önce mezun olmuş bir mühendis için AutoCAD eğitimi, büyüyen bir işletme ekibi için Takım Çalışması veya Finans Yönetimi programları düzenleyebiliriz.