• Hakkımızda
  • Referanslarımız
  • İletişim

Hakkımızda

TURKISH SERVICE AGENCY AŞ kısa tanım ile TSA Travel, turizm sektöründe faaliyet göstermek üzere 2015 yılında İstanbul da kurulmuştur. Muhtelif sektörlerde başarılı işletmelere sahip olan şirket kurucularımız sayesinde, turizm sektöründeki fırsat pozisyonlardaki işler modellenmiş ve yeni iş alanları geliştirmek üzere yatırımlar yapılmaya başlanmıştır. İlerleyen zaman içerisinde şirkete yetkin kadroların katılımı ile TSA Travel, ciddi bir büyüme trendine girmiştir. Bugün şirketimiz 4 farklı ülkede bulunan ofislerinde 50 den fazla uzman kadrosu ile en kaliteli turizm hizmetini vermeyi hedeflemektedir.

Turizm sektöründeki yenilikçi alanların geliştirilmesi ile 5 farklı marka oluşturan şirketimiz, yılların tecrübesini de arkasına alarak öncelikle mevcut ofis yapılarını derinlemesine güçlendirilip önemli kâr merkezleri olmasını hedeflemektedir. 2020 yılında markalarımızın değerini artırmak, bulunduğumuz ülkelerde yeni ofisler açmak ve işlerimizin gelişmesi için yeni ülkelerle çalışmak öncelikli konularımızdandır. Yakın zamanda yapacağımız dijital dönüşüm ile gerek medya gerek donanım anlamında müşterilerimize daha kolay ulaşım sağlayacak projeleri hayata geçirmeyi arzuluyoruz.

Şirketimizin kurulmasının hemen akabinde oluşturduğumuz TSA Travel markamız şirketimizin en geniş hizmet veren yüzü olarak ön plana çıkmaktadır. TSA Travel, şirketler, resmî kurumlar, sivil toplum kuruluşları, muhtelif turist grupları başta olmak üzere yoğunlukla kurumsal müşterilere hizmet vermektedir. TSA Travel’ın müşterileri vize, ulaşım, bilet, konaklama, transfer, araç kiralama, rehberlik, etkinlik, toplantı ve muhtelif taleplerinde şirketimizin geniş ürün yelpazesindeki alternatifleri ile tüm seyahatlerini kolaylıkla planlamaktadırlar.
Tecrübeli ekibimiz sayesinde yurt içinde ve yurt dışında tüm hizmetler, en etkili koşullarda müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Ünvanı : TSA TURKISH SERVICE AGENCY TURİZM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Vergi Dairesi : Kasımpaşa

Vergi No : 8590626256

İto Sicil No : 19090-5

Ticaret Sicil No : 0859062625600010